Aktualizace Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb města Uherský Brod byla zahájena

Centrum pro komunitní práci východní Morava pod vedením ředitelky Bc. Gabriely Fellingerové zahájilo 1. dubna 2013 realizaci dvouletého projektu „Aktualizace Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb města Uherský Brod".

Do projektu budou zapojeni všichni účastnící cílových skupin, tj. uživatelé, zadavatelé a poskytovatelé sociálních služeb na daném území, i orgány veřejné správy a široká veřejnost. Dále se na jeho realizaci bude podílet město Uherský Brod, které je oficiálním partnerem projektu.

Hlavním cílem projektu je aktualizovat zastaralý Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb formou vyhodnocování stávajícího komunitního plánu, zpracování analýz a vzděláváním účastníků zapojených do projektu.

Jedním z výstupů projektu bude nový Katalog poskytovatelů sociálních služeb města Uherský Brod. Dále bude v rámci projektu vytvořen interaktivní informačně-komunikační systém, který bude sloužit jako jednotné místo pro sdílení informací a vzájemnou komunikaci mezi zainteresovanými stranami i širokou veřejností. Tento systém bude umístěn na internetových stránkách města tak, aby byl přístupný všem, kteří projeví o problematiku sociálních služeb zájem.

Projekt, reg. č. CZ.1.04/3.1.03/97.00035, je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Kontakt:
paní Tamara Hýblová – koordinátorka projektu
Tel: 731 691 668
E-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

logo

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava